نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترس از رابطه

6420
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترس از رابطه

سلام من یه دختر 23 ساله هستم که 11 روز از عروسیم میگذره ولی انقدر ترس و اظطراب از زدن پرده دارم که نمیزارم همسرم باهام این کارو انجام بده
    همسرم خیلی داره اذیت میشه و هر بار موقع که میخواد این کارو انجام بده من انقد مقاومت میکنم که کنار کشیده میشه
    به نظر شما من چجوری یه ترسم غلبه کنم و با این موضوع باید کنار بیام؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : ترس از رابطه

سلام به شما
    در این مورد اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
    1. واکنش همسرتان به این رفتارهای شما چگونه می باشد؟
    2. با یکدیگر معاشقه دارید؟
    3. دیدگاه شما در مورد رابطه جنسی چیست؟ و منظور شما زا ترس چیست؟
    اینگونه رفتارها در زنان زیادی مشاهده می شود که قابل برطرف شدن می باشد و می تواند از مشکلات دوران کودکی ، سبک تربیتی که باعث شکل گیری دیدگاهای مختلف در فرد می شود، روش های جلوگیری، احساسات به همسر و...نشعت بگیرد .
    انقباض عضلات در بیشتر این افراد باعث ایجاد دچار درد و سوزش غیر قابل می شود و بهتر است دقت کنید که خودتان را به زور مجبور به تحمل درد نکنید با همراهی شما و همسرتان این مشکلات قابل برطرف شدن می باشد.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41558
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

1.چند روز اول عصبانی میشد برای چند لحظه ولی بعدش با بهترین حالت ممکن رفتار میکرد الانم یه مدت من زمان ازش خواستم تا بتونم با این موضوع با خودم کنار بیام
    2.بله
    3.لذت ترس از درد شدید که قابل تحمل نیست حس میکنم هنگام دخول درد زیادی باید تحمل کنم برای همین خیلی میترسم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

دقت کنید که اگر شما یک رابطه عاطفی خوب داشته باشید و معاشقه به میزان لازم انجام شود و ترشحات وازنی شما به اندازه لازم باشد دهانه رحم شما به میزان لازم باز می شود و درد به شکلی که دیگران از ان تعریف می کنند وجود ندارد . بهتر است سعی کنید که با یک سری تمرینات آمادگی بیشتری را برای رابطه جنسی در خودتان ایجاد کنید در این مسیر بهتر است از همسرتان فاصله نگیرید و از ایشان نیز کمک بخواهید.
    تمرین مداوم انبساط و انقباض مهبل: عضلات برای چند ثانیه منقبض و سپس رها یا شل شوند. دفعات اول میتونید این کار رو در هنگام دفع ادرار انجام بدید تا مطمئن شوید که عضلات درستی رو منقبض می‌کنید نه سایر عضلات شکمی را چون گاهی افراد این دو را با یکدیگر اشتباه می گیرند بعد از اینکه از درست انجام دادن تمرین مطمئن شدید، دیگه اون رو در دستشویی انجام ندید. این تمرین رو هر بار که در طول روز یادتون اومد انجام بدید، این تمرین رو میتونید در هنگام صحبت با تلفن یا تماشای تلویزیون یا هر زمان دیگه ای انجام بدید. فراموش نکنید که بعد از هر بار انقباض، عضلات را برای چند ثانیه شل کنید
    داخل کردن انگشت به درون واژن توسط خودش شروع میکند و سپس از سایزهای مختلف دیلاتوریا گشادکننده های وا‍ژن استفاده میشود و به تدریج وسایل با قطر بیشتر داخل واژن میشوند.نتیجه نهایی که شل کردن سفتی واژن در نتیجه کاهش رفلکس محافظتی و انقباض غیر اختیاری عضله کف لگن است بهتر است در این مسیر همسرتان شما را همراهی کنند تا بتوانید نتایج بهتری بدست آورید
    سع کنید آگاهی خودتان و همسرتان را در مورد رابطه جنسی افزایش بدهید تا بتوانید در این مسیر برای کسب لذت و رفع نیازهای هردویتان گام بردارید.
    در صورتی که با این روشها بازهم مشکلتان ادامه داشت بهتر است به صورت حضوری به متخصص ************ تراپی مراجعه داشته باشید تا یک سری آموزش ها تحت نظر ایشان صورت گیرد و از نظر بعد روحی نیز خودتان بررسی شوید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد